Niedziela 19.09 |
8.30
|
† Władysława Nowak – 12. roczn. śmierci oraz Janina Górecka i zmarli z rodziny |
11.00
|
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Sicienka oraz z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich mieszkańców |
|
Poniedziałek 20.09 |
|
|
Wtorek 21.09 |
|
|
Środa 22.09 |
18.00 |
† Zbigniew Libiszewski – od mieszkańców bloku i znajomych |
Czwartek 23.09 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Beaty w 24. rocznicę urodzin. |
Piątek 24.09 |
18.00 |
† Henryk Buda – 38. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
Sobota 25.09 |
15.00 |
chrzest |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk Szumotalski – od uczestników pogrzebu |
|
18.00 |
† Daniel, Bolesława i Robert Derdzińscy |
|
Niedziela 26.09 |
8.30
|
† Helena, Aleksy, Edmund, Elżbieta i Henryk Grabarscy |
11.00
|
Rez. |
Niedziela 12.09 |
8.30
|
† Henryk i Marian Bryl – w 9. i 10. roczn. śmierci |
11.00
|
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa oraz z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich mieszkańców |
|
Poniedziałek 13.09 |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od Matek Różańcowych |
Wtorek 14.09 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 15.09 |
18.00 |
† Andrzej Łęgowski – 5. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
Czwartek 16.09 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla ks. Proboszcza w 7. roczn. objęcia parafii |
Piątek 17.09 |
18.00 |
† Krystyna i Jerzy |
Sobota 18.09 |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk Szumotalski – od całej rodziny Kownackich |
18.00 |
Rez. † Bogdan i Franciszek Marach |
|
Niedziela 19.09 |
8.30
|
† Władysława Nowak – 12 roczn. śmierci oraz Janina Górecka i zmarli z rodziny |
11.00
|
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Sicienka oraz z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich mieszkańców |
Niedziela 8.08 |
8.30
|
† Henryk Jaworski – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
11.00
|
† Jadwiga Kaszyńska – 38. roczn. śmierci oraz zmarli z rodzin Góra, Falba i Nowakowskich |
|
Poniedziałek 9.08 |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od wnuczki Doroty z rodziną |
Wtorek 10.08 |
8.30 |
Za parafian żywych i zmarłych |
Środa 11.08 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla Kacpra w 18 rocznicę urodzin |
Czwartek 12.08 |
8.30 |
W intencji dzieci i wnuków z prośbą o odnowienie i ożywienie wiary |
Piątek 13.08 |
18.00 |
† Julia Krężel – mama p. Ireny Banach – od mieszkańców „starej szkoły” |
Sobota 14.08 |
16.30 Goncarzewy |
Za parafian żywych i zmarłych |
18.00 |
† Kazimierz Ligarzewski – 1 roczn. śmierci – od żony i dzieci z rodzinami |
|
Niedziela 15.08 Wniebowzięcie NMP |
8.30
|
† Katarzyna i Szczepan Odjas – w rocznice śmierci |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dary oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ewy |
Niedziela 5.09 |
8.30
|
† Jerzy Falba – z okazji urodzin, oraz zmarli rodzice i dziadkowie z obojga stron |
11.00
|
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Ugody i Zawady oraz z prośbą o potrzebne łaski |
|
Poniedziałek 6.09 |
18.00 |
† Marcin Wiśniewski – z okazji urodzin |
Wtorek 7.09 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 8.09 |
12.00 |
† Janina Rydzewska - pogrzebowa |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od wnuczki Małgorzaty z rodziną |
|
Czwartek 9.09 |
8.30 |
Z podziękowaniem za szczęśliwe powroty z wakacji i z prośbą o dary Ducha św. dla rozpoczynających rok szkolny |
Piątek 10.09 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii i Edwarda oraz całej rodziny z okazji 61. roczn. ślubu oraz imienin Marii |
Sobota 11.09 |
16.30 Goncarzewy |
† Gwidon Stypczyński z prośbą o dar życia wiecznego – z okazji imienin |
18.00 |
Rez. † Kazimierz Łoś – 2. roczn. śmierci |
|
Niedziela 12.09 |
8.30
|
† Henryk i Marian Bryl – w 9. i 10. roczn. śmierci |
11.00
|
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa oraz z prośbą o potrzebne łaski |
Niedziela 1.08 |
8.30
|
† Iwona Łoś – od siostry Longiny z rodziną |
11.00
|
† Henryk Jaworski – od rodziny Grabowskich z Kiejsz, oraz śp. Gertruda Marzec |
|
Poniedziałek 2.08 |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od syna Leszka z rodziną |
Wtorek 3.08 |
8.30 |
Za parafian żywych i zmarłych |
Środa 4.08 |
18.00 |
W intencji pracowników Fundacji Potulickiej i ich rodzin z prośbą o potrzebne łaski oraz o obfite tegoroczne zbiory |
Czwartek 5.08 |
8.30 |
Z prośbą o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej oraz o błogosławieństwo dla pracujących kapłanów |
Piątek 6.08 |
18.00 |
† Iwona Łoś – od Gminnej Rady Kobiet |
Sobota 7.08 |
16.30 Goncarzewy |
Za parafian żywych i zmarłych |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem Matki Bożej dla rodziny Hoppe i Cieślak |
|
Niedziela 8.08 |
8.30
|
† Henryk Jaworski – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
11.00
|
† Jadwiga Kaszyńska – 38. roczn. śmierci oraz zmarli z rodzin Góra, Falba i Nowakowskich |
Niedziela 29.08 |
8.30
|
† Genowefa Krowicka – 27. roczn. śmierci |
11.00
|
† Aleksander Jakubczak – 13. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 30.08 |
11.00 |
† Halina Grajczyk - pogrzebowa |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od wnuka Kazimierza z rodziną |
|
Wtorek 31.08 |
|
|
Środa 1.09 |
8.00 |
Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego z prośbą o potrzebne łaski dla dzieci i młodzieży oraz rodziców i nauczycieli |
Czwartek 2.09 |
8.30 |
Z prośbą o liczne i święte powołania do służby Bożej oraz z prośbą o błogosławieństwo dla pracujących kapłanów |
Piątek 3.09 |
18.00 |
† Zbigniew Libiszewski – int. od mieszkańców bloku i znajomych |
Sobota 4.09 |
16.30 Goncarzewy |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 25. roczn. ślubu Agnieszki i Dariusza |
18.00 |
† Halina Erdmann – 1. roczn. śmierci |
|
Niedziela 5.09 |
8.30
|
† Jerzy Falba – z okazji urodzin, oraz zmarli rodzice i dziadkowie z obojga stron |
11.00
|
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Ugody i Zawady oraz z prośbą o potrzebne łaski dla wszystkich mieszkańców |
Niedziela 25.07 |
8.30
|
† Tadeusz Erdmann – 8. roczn. śmierci |
11.00
|
† Leon – 16. roczn. śmierci, Pelagia, Genowefa i Leonard Wawrzyniak |
|
Poniedziałek 26.07 |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od córki Aleksandry z mężem |
Wtorek 27.07 |
8.30 |
Za parafian żywych i zmarłych |
Środa 28.07 |
18.00 |
† Joanna Weyna – 59. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
Czwartek 29.07 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla ks. Krzysztofa, Anny oraz Jakuba z okazji imienin |
Piątek 30.07 |
18.00 |
† Franciszek Starzak – od Lidki z Arkadiuszem i dziećmi |
Sobota 31.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Hanna Pochowska – 8. roczn. śmierci i zmarli z rodziny Dembowskich |
18.00 |
† Agnieszka Aksan i Wiesław Lemanczyk |
|
Niedziela 1.08 |
8.30
|
† Iwona Łoś – od siostry Longiny z rodziną |
11.00
|
† Henryk Jaworski – od rodziny Grabowskich z Kiejsz, oraz śp. Gertruda Marzec |
Niedziela 22.08 |
8.30
|
† Janina i Jerzy Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
11.00
|
† Zmarli z rodziny Walkiewiczów i Syrockich |
|
Poniedziałek 23.08 |
18.00 |
† Anna i Jan Mazurek – od wnuczki Katarzyny z mężem |
Wtorek 24.08 |
8.30 |
Za parafian żywych i zmarłych |
Środa 25.08 |
18.00 |
† Anna Kużas – 10. roczn. śmierci |
Czwartek 26.08 |
8.30 |
O szczęśliwy powrót wszystkich przebywających na wakacjach i o miłosierdzie Boże dla tych, którzy zginęli |
Piątek 27.08 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 25. rocznicy ślubu Joanny i Grzegorza |
Sobota 28.08 |
15.00 |
Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców i władz Gminy Sicienko |
16.30 Goncarzewy |
Za parafian żywych i zmarłych |
|
18.00 |
† Gwidon (3. roczn. śmierci) i Artur Wolnik – int. od żony |
|
Niedziela 29.08 |
8.30
|
† Genowefa Krowicka – 27. roczn. śmierci |
11.00
|
† Aleksander Jakubczak – 13. roczn. śmierci |
Niedziela 18.07 |
8.30
|
† Irena Dunajska – z okazji urodzin i 7. roczn. śmierci |
11.00
|
† Antonina, Franciszek i Jan Maławy oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 19.07 |
|
|
Wtorek 20.07 |
|
|
Środa 21.07 |
|
|
Czwartek 22.07 |
|
|
Piątek 23.07 |
|
|
Sobota 24.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Czesław Kownacki – z okazji imienin – od całej rodziny |
18.00 |
† Daniel Derdziński – z okazji imienin oraz Bolesława i Robert Derdzińscy |
|
Niedziela 25.07 |
8.30
|
† Tadeusz Erdmann – 8. roczn. śmierci |
11.00
|
† Leon – 16. roczn. śmierci, Pelagia, Genowefa i Leonard Wawrzyniak |
Niedziela 15.08 Wniebowzięcie NMP |
8.30
|
† Katarzyna i Szczepan Odjas – w rocznice śmierci |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dary oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ewy |
|
Poniedziałek 16.08 |
|
|
Wtorek 17.08 |
|
|
Środa 18.08 |
|
|
Czwartek 19.08 |
|
|
Piątek 20.08 |
|
|
Sobota 21.08 |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Waligóra – od córki Grażyny z mężem, dziećmi i całą rodziną |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Adama z okazji urodzin |
|
Niedziela 22.08 |
8.30
|
† Janina i Jerzy Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
11.00
|
† Zmarli z rodziny Walkiewiczów i Syrockich |
Niedziela 11.07 |
8.30
|
Za wszystkich zmarłych z rodziny Odjas |
11.00
|
† Benedykt i Jadwiga Frasz |
|
Poniedziałek 12.07 |
|
|
Wtorek 13.07 |
|
|
Środa 14.07 |
|
|
Czwartek 15.07 |
|
|
Piątek 16.07 |
|
|
Sobota 17.07 |
11.00 |
† Marcin Wiśniewski – pogrzebowa |
16.30 Goncarzewy |
† Marianna Witkowska – 17. roczn. śmierci, Aleksander i Piotr Witkowscy, Adam i Anna Demscy |
|
18.00 |
† Henryk Jaworski – od córki Iwony z rodziną |
|
Niedziela 18.07 |
8.30
|
† Irena Dunajska – z okazji urodzin i 7. roczn. śmierci |
11.00
|
† Antonina, Franciszek i Jan Maławy oraz zmarli z rodziny |