Niedziela 6.08 Przemienienie Pańskie |
8.30
|
† Józef Nowak – 19. roczn. śmierci, Władysława Nowak, Bogumiła Drojma oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Jadwiga Kaszycka – 40. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny Góra, Falba i Nowakowskich |
|
Poniedziałek 7.08 |
|
|
Wtorek 8.08 |
|
|
Środa 9.08 |
|
|
Czwartek 10.08 |
|
|
Piątek 11.08 |
18.00 |
† Krzysztof Kużas – int. od siostry |
Sobota 12.08 |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk – 2 rocznica śmierci – z prośbą o radość życia wiecznego |
18.00 |
† Anna i Krzysztof Kużas oraz Marta Mierkiewicz |
|
Niedziela 13.08 |
8.30
|
† Stanisław Nowicki oraz zmarli z rodziny Nowickich i Pawlak – int. od brata Zbyszka z Gabrysią, córkami Anią i Julką oraz wnukami |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Julii Kozłowskiej w 18. rocznicę urodzin |
Niedziela 30.07 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od uczestników pogrzebu |
11.00
|
† Joanna Lemańczyk – 1. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 31.07 |
18.00 |
Rez. † Joanna Weyna – 61. roczn. śmierci |
Wtorek 1.08 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 2.09 |
18.00 |
† Krzysztof i Anna Kużas – od cioci Krystyny Wolnik |
Czwartek 3.08 |
8.30 |
W intencji nowych, licznych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych oraz z prośbą o błogosławieństwo dla pracujących kapłanów |
Piątek 4.08 |
18.00 |
† Barbara i Henryk Nawroccy – od kuzynki Kazimiery z rodziną |
Sobota 5.08 |
16.30 Goncarzewy |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Zenona w 45. roczn. ślubu |
18.00 |
† Jerzy i zmarli z rodziny |
|
Niedziela 6.08 Przemienienie Pańskie |
8.30
|
Rez. † Józef Nowak – 19. roczn. śmierci, Władysława Nowak, Bogumiła Drojma oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
† Jadwiga Kaszycka – 40. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny Góra, Falba i Nowakowskich |
Niedziela 18.06 |
8.30
|
† Edwin, Waleria, Bogdan, Franciszek i Felicja Marach |
11.00
|
† Jerzy Kosakowski – 24. roczn. śmierci |
|
|
|
|
Sobota 24.06 |
19.00 ! |
† Jan Mular – z okazji imienin |
Niedziela 25.06 |
8.30
|
† Stefan Prusiński – 1. roczn. śmierci |
11.00
|
† Piotr Szalla – z okazji urodzin i imienin |
|
|
|
|
Sobota 1.07 |
19.00 ! |
† Edmund – 3. roczn. śmierci i Danuta Krasulak |
Niedziela 2.07 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od Matek Różańcowych |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ewy i Janusza z okazji 40. roczn. ślubu |
Niedziela 23.07 |
8.30
|
† Leon – 18. roczn. śmierci, Pelagia, Genowefa i Leonard Wawrzyniak |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Renaty i Jerzego oraz całej rodziny z okazji Złotych Godów |
|
Poniedziałek 24.07 |
18.00 |
† Krzysztof Kużas – od uczestników pogrzebu |
Wtorek 25.07 całodzienna adoracja |
8.30 |
† Włodzimierz Dejneka – 9. roczn. śmierci |
Środa 26.07 |
18.00 |
† Anna Mazurek i Anna Kużas – z okazji imienin |
Czwartek 27.07 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji imienin |
Piątek 28.07 |
18.00 |
† Tadeusz Jankowski – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Sobota 29.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Jerzy Szczuczko – 10. roczn. śmierci oraz zmarli z rodz. Szczuczko i Szella |
18.00 |
† Maria Drojma – 4. roczn. śmierci oraz zmarli z rodz. Drojmów i Leszczyńskich |
|
Niedziela 30.07 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od uczestników pogrzebu |
11.00
|
† Joanna Lemańczyk – 1. roczn. śmierci |
Niedziela 11.06 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od p. Krasulaków z Zawady |
11.00
|
† Ignacy – w roczn. śmierci, Stanisława i Andrzej |
|
Poniedziałek 12.06 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Edwarda Weyny w 85. rocznicę urodzin |
Wtorek 13.06 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Janiny z okazji imienin |
Środa 14.06 |
18.00 |
† Zofia – 11. roczn. śmierci, Bronisława – 42. roczn. śmierci, Adam – 5. roczn. śmierci Szreder |
Czwartek 15.06 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Piątek 16.06 |
18.00 |
Rez. † Krystyna Buda – 11. roczn. śmierci |
Sobota 17.06 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Jan Marachowski – z okazji imienin oraz zmarli z rodziny |
18.00 |
† Marianna i Zygmunt Kozłowscy, Irena i Łucjan Łassa oraz dziadkowie z obojga stron |
|
Niedziela 18.06 |
8.30
|
Rez. † Edwin, Waleria, Bogdan, Franciszek i Felicja Marach |
11.00
|
† Jerzy Kosakowski – 24. roczn. śmierci |
Niedziela 16.07 |
8.30
|
† Irena Dunajska – z okazji urodzin i 9. roczn. śmierci |
11.00
|
† Henryk, Antonina, Franciszek i Jan Maławy oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 17.07 |
18.00 |
† Jan i Waleria (25. roczn. śmierci) Pawlak |
Wtorek 18.07 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Krzysztofa i Jakuba z okazji imienin |
Środa 19.07 |
18.00 |
† Daniel Derdziński, Henryk i Zbigniew Maławy oraz dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 20.07 |
8.30 |
† Irena Łassa – 100. roczn. urodzin |
Piątek 21.07 |
18.00 |
† Tadeusz Jankowski – od Ryszarda Manysa z żoną |
Sobota 22.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Marianna Witkowska – 19. roczn. śmierci, Aleksander i Piotr Witkowscy, Andrzej Demski |
18.00 |
† Kazimierz i Maksymilian Płotkowscy, Felicja Deja |
|
Niedziela 23.07 |
8.30
|
† Leon – 18. roczn. śmierci, Pelagia, Genowefa i Leonard Wawrzyniak |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Renaty i Jerzego oraz całej rodziny z okazji Złotych Godów |
Niedziela 4.06
Najświętszej Trójcy |
8.30
|
Z prośbą o zdrowie dla Grzegorza |
11.00
|
† Genowefa – 9. roczn. śmierci, Leonard, Pelagia i Leon Wawrzyniak |
|
Poniedziałek 5.06 |
18.00 |
† Krzysztof Kużas – od syna z rodziną |
Wtorek 6.06 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 7.06 |
18.00 |
† Tadeusz Jankowski – z okazji urodzin |
Czwartek 8.06 Boże Ciało |
8.30 |
† ks. kan. Maciej Gutmajer |
11.00 |
† Piotr Szalla – 14. roczn. śmierci |
|
Piątek 9.06 |
18.00 |
† Janina Jagielska – od siostry i brata |
Sobota 10.06 |
16.30 Goncarzewy |
† Alfreda Wędzierska – 3. roczn. śmierci |
18.00 |
† Dominika, Jan i Ryszard |
|
Niedziela 11.06 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od p. Krasulaków z Zawady |
11.00
|
† Ignacy – w roczn. śmierci, Stanisława i Andrzej |
Niedziela 9.07 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
11.00
|
† Marcin Wiśniewski i zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 10.07 |
18.00 |
† Tadeusz Rumiński – od córki Justyny z rodziną |
Wtorek 11.07 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 12.07 |
18.00 |
† Krzysztof Kużas – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Czwartek 13.07 |
8.30 |
† Janusz i Bogdan – z okazji urodzin |
Piątek 14.07 |
18.00 |
† Alfons Nitka |
Sobota 15.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Teodora i Jan Banaś |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jubilatów z okazji 1., 4., i 34. rocznicy ślubu |
|
Niedziela 16.07 |
8.30
|
† Irena Dunajska – z okazji urodzin i 9. roczn. śmierci |
11.00
|
† Henryk, Antonina, Franciszek i Jan Maławy oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 28.05
Zesłanie Ducha Świetego |
8.30
|
† Helena i Marian Ostrowscy – w kolejne rocznice śmierci |
10.00 |
Uroczystość przyjęcia I Komunii św. – w intencji dzieci i ich rodzin |
|
12.00
|
Za zmarłych rodziców Agatę i Mariana w 23. i 17. rocznicę śmierci, z prośbą o życie wieczne |
|
Poniedziałek 29.05 |
18.00 |
† Krzysztof Kużas – od córki z rodziną |
Wtorek 30.05 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 31.05 |
18.00 |
† Tomasz |
Czwartek 1.06 |
18.00 |
W intencji kapłanów oraz z prośbą o nowe, święte i liczne powołania do służby Bożej |
Piątek 2.06 |
18.00 |
† Leszek Włoch |
Sobota 3.06 |
16.30 Goncarzewy |
† Bożena Kownacka – od Wiesławy, Jolanty, Teresy i Jadwigi |
18.00 |
† Tadeusz Rumiński – od uczestników pogrzebu |
|
Niedziela 4.06 Najświętszej Trójcy |
8.30
|
Z prośbą o zdrowie dla Grzegorza |
11.00
|
† Genowefa – 9. roczn. śmierci, Leonard, Pelagia i Leon Wawrzyniak |
Niedziela 2.07 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od Matek Różańcowych |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ewy i Janusza z okazji 40. roczn. ślubu |
|
Poniedziałek 3.07 |
18.00 |
† Franciszek Erdmann – 10. roczn. śmierci |
Wtorek 4.07 |
|
|
Środa 5.07 |
|
|
Czwartek 6.07 |
|
|
Piątek 7.07 |
18.00 |
† Tadeusz (10. roczn. śmierci) i Halina Erdmann |
Sobota 8.07 |
16.30 Goncarzewy |
Rez. † Halina i Henryk Grajczyk – o radość życia wiecznego – od córek z rodzinami |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Arlety z okazji 50. rocznicy urodzin |
|
Niedziela 9.07 |
8.30
|
† Henryk Maławy – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
11.00
|
† Marcin Wiśniewski i zmarli z rodziny |
Niedziela 21.05
Wniebowstąpienie Pańskie |
8.30
|
† Henryk Maławy – od p. Fonsów z Zawady |
11.00
|
† Jerzy Podgórski – 1. roczn. śmierci i Kazimierz Pradelski – 14. roczn. śmierci – int. od rodziny |
|
Poniedziałek 22.05 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Anny i Michała oraz całej rodziny z okazji 10. rocznicy ślubu |
Wtorek 23.05 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 24.05 |
18.00 |
† Anna i Jan Stasiak, Łukasz i Sylwester Dąbrowscy |
Czwartek 25.05 |
8.30 |
† Maciej i Jadwiga – w kolejne rocznice śmierci |
Piątek 26.05 |
18.00 |
Z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla mamy Gabrysi i o życie wieczne dla mamy Lidii |
Sobota 27.05 |
16.30 Goncarzewy |
† Bożena Kownacka – z okazji dnia matki – od dzieci z rodzinami |
18.00 |
† Anna Mazurek – 2. roczn. śmierci |
|
Niedziela 28.05
Zesłanie Ducha Świetego |
8.30
|
† Helena i Marian Ostrowscy – w kolejne rocznice śmierci |
10.00 |
Uroczystość przyjęcia I Komunii św. – w intencji dzieci i ich rodzin |
|
12.00
|
Za zmarłych rodziców Agatę i Mariana w 23. i 17. rocznicę śmierci, z prośbą o życie wieczne |