Niedziela 18.09 |
8.30
|
† Władysława Nowak, Janina Górecka – 13. roczn. śmierci, Józef Nowak, Bogumiła Drojma oraz zmarli z rodziny |
11.00
|
Z podziękowaniem Panu Bogu za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa |
|
Poniedziałek 19.09 |
18.00 |
† Eugeniusz, Prakseda, Stefania i Bernard Palaczowie |
Wtorek 20.09 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 21.09 |
18.00 |
† Joanna Lemańczyk |
Czwartek 22.09 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla ks. Proboszcza z okazji 8. rocznicy objęcia parafii |
Piątek 23.09 |
18.00 |
† Jerzy Podgórski – od siostry Barbary z rodziną |
Sobota 24.09 |
16.30 Goncarzewy |
† Teodora Banaś – od syna Zbigniewa z rodziną |
18.00 |
† Daniel Derdziński |
|
Niedziela 25.09 |
8.30
|
† Henryk i Marian Bryl – w kolejne rocznice śmierci |
11.00
|
† Ignacy, Stanisława, Andrzej oraz zmarli z rodziny |
Niedziela 11.09 |
8.30
|
† Za zmarłych z rodziny Kochańskich |
11.00
|
Uroczysta Msza św. dziękczynna z okazji 50. rocznicy ustanowienia parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Sicienku sprawowana przez J.E. ks. bp. Krzysztofa Włodarczyka |
|
Poniedziałek 12.09 |
18.00 |
† Gwidon – 4. roczn. śmierci i z okazji imienin, Artur Wolnik |
Wtorek 13.09 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 14.09 |
18.00 |
† Ryszard Polewczyński oraz zmarli z rodziny |
Czwartek 15.09 |
8.30 |
|
Piątek 16.09 |
18.00 |
† Jerzy Podgórski – od syna Piotra z rodziną |
Sobota 17.09 |
16.30 Goncarzewy |
† Halina i Henryk Grajczyk – z prośbą o życie wieczne – intencja od rodziny |
18.00 |
† Jan Mular – od córki z dziećmi |
|
Niedziela 18.09 |
8.30
|
† Władysława Nowak – 13. roczn. śmierci, Janina Górecka i zmarli z rodziny |
11.00
|
Z podziękowaniem Panu Bogu za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa |
Niedziela 7.08 |
8.30
|
† Stefan Bojakowski – z okazji urodzin |
11.00
|
† Jadwiga Kaszyńska – 39. roczn. śmierci oraz zmarli rodzice i dziadkowie z obojga stron |
|
Poniedziałek 8.08 |
18.00 |
† Marian Gackowski – int. od Danuty i Stanisława Marach |
Wtorek 9.08 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 10.08 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 33. i 3. rocznicy ślubu |
Czwartek 11.08 |
8.30 |
Z prośbą o potrzebne łaski, a szczególnie o zdrowie i powrót do pełni sił dla Ewy |
Piątek 12.08 |
18.00 |
† Jerzy Podgórski – z okazji urodzin i imienin – int. od wnuków |
Sobota 13.08 |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Waligóra – 1. roczn. śmierci – int. od całej rodziny |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla firmy p. Krzysztofa Polewczyńskiego i jej pracowników |
|
Niedziela 14.08 |
8.30
|
† Katarzyna i Szczepan Odjas – w kolejne rocznice śmierci |
11.00
|
Rez. |
Niedziela 4.09 |
8.30
|
† Stefan Bojakowski – 3. roczn. śmierci |
11.00
|
Z podziękowaniem Panu Bogu za tegoroczne zbiory od mieszkańców Zawady i Ugody |
|
Poniedziałek 5.09 |
18.00 |
† Marian Gackowski – od Zakładu Pogrzebowego Szczepaniak |
Wtorek 6.09 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 7.09 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o Boże błogosławieństwo dla firmy p. Krzysztofa Polewczyńskiego i jej pracowników |
Czwartek 8.09 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Dawida z okazji urodzin |
Piątek 9.09 |
18.00 |
† Jerzy Podgórski – od córki Jolanty z rodziną |
Sobota 10.09 |
15.00 |
Msza św. ślubna |
16.30 Goncarzewy |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Adama z okazji 35. roczn. ślubu. |
|
18.00 |
† Halina Erdman – 2. roczn. śmierci |
|
Niedziela 11.09 |
8.30
|
† Za zmarłych z rodziny Kochańskich |
11.00
|
Uroczysta Msza św. dziękczynna z okazji 50. rocznicy ustanowienia parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Sicienku sprawowana przez J.E. ks. bp. Krzysztofa Włodarczyka |
Niedziela 31.07 |
8.30
|
† Zmarli dziadkowie Katarzyna i Szczepan oraz ich zmarłe dzieci |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 49. roczn. ślubu Renaty i Jerzego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny |
|
Poniedziałek 1.08 |
18.00 |
W intencji pracowników Zakładu Dekarskiego p. Krzysztofa Polewczyńskiego z prośbą o łaskę zbawienia |
Wtorek 2.08 |
8.30 |
Z prośbą o potrzebne łaski, a w szczególności o zdrowie dla Pawła |
Środa 3.08 |
18.00 |
† Barbara – od siostry z rodziną |
Czwartek 4.08 |
8.30 |
W intencji kapłanów oraz o nowe, liczne i święte powołania do Służby Bożej |
Piątek 5.08 |
18.00 |
† Jan Mular – intencja od żony |
Sobota 6.08 |
16.30 Goncarzewy |
† Henryk Szumotalski – 1. roczn. śmierci |
18.00 |
† Witold Balcerek oraz zmarli z rodz. Wójtów i Strychalskich |
|
Niedziela 7.08 |
8.30
|
† Stefan Bojakowski – z okazji urodzin |
11.00
|
† Jadwiga Kaszyńska – 39. roczn. śmierci oraz zmarli rodzice i dziadkowie z obojga stron |
Niedziela 28.08 |
8.30
|
Z prośbą o zdrowie i powrót do pełni sił dla Zbigniewa oraz o umocnienie wiary i nadziei dla całej rodziny |
11.00
|
† Jerzy Falba – z okazji urodzin oraz za zmarłych z rodziny |
|
Poniedziałek 29.08 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii i Edwarda w 62. roczn. ślubu |
Wtorek 30.08 |
8.30 |
Rez. |
Środa 31.08 |
18.00 |
† Za zmarłych rodziców chrzestnych |
Czwartek 1.09 |
8.00 |
Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego – z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży w rozpoczynającym się roku szkolnym |
Piątek 2.09 |
18.00 |
† Jan Mular – od syna Piotra z rodziną |
Sobota 3.09 |
15.30 |
Msza św. ślubna |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Rydzewska – 1. roczn. śmierci – od dzieci z rodzinami |
|
18.00 |
† Aleksander Jakubczak – 14. roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
|
Niedziela 4.09 |
8.30
|
† Stefan Bojakowski – 3. roczn. śmierci |
11.00
|
Z podziękowaniem Panu Bogu za tegoroczne zbiory od mieszkańców Zawady i Ugody |
Niedziela 24.07 |
8.30
|
† Maria Drojma – 3. roczn. śmierci |
11.00
|
† Leon – 17. roczn. śmierci, Pelagia, Genowefa i Leonard Wawrzyniak |
|
Poniedziałek 25.07 całodzienna adoracja |
9.00 |
Wystawienie Najświętszego Sakramentu – litania do Imienia Jezus |
18.00 |
† Marian Gackowski – od Jana Opasa z rodziną |
|
Wtorek 26.07 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 27.07 |
18.00 |
† Krystyna Buda – 13. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny |
Czwartek 28.07 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla ks. Proboszcza z okazji imienin |
Piątek 29.07 |
18.00 |
† Zmarli dziadkowie Krzesińscy |
Sobota 30.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Teodora Banaś – od syna Sebastiana z rodziną |
18.00 |
† Felicja Deja – 6. roczn. śmierci |
|
Niedziela 31.07 |
8.30
|
† Zmarli dziadkowie Katarzyna i Szczepan oraz ich zmarłe dzieci |
11.00
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 49. roczn. ślubu Renaty i Jerzego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny |
Niedziela 21.08 |
8.30
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Zenona w 40. roczn. ślubu. |
11.00
|
† Kazimierz Ligarzewski – 2. roczn. śmierci |
|
Poniedziałek 22.08 |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Hanny i Krzysztofa Polewczyńskich z okazji 39. roczn. ślubu |
Wtorek 23.08 |
8.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 24.08 |
18.00 |
† Zmarli z rodziny Syrockich i Walkiewiczów |
Czwartek 25.08 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie z okazji urodzin Edyty |
Piątek 26.08 |
18.00 |
† Jerzy i Janina Falba, Wiktoria i Jan Nowakowscy |
Sobota 27.08 |
15.00 |
Msza św. dziękczynna z okazji dożynek Gminy Sicienko |
16.30 Goncarzewy |
† Halina Grajczyk – 1. roczn. śmierci – z prośbą o życie wieczne – int. od rodziny |
|
18.00 |
† Anna Kużas – 11. roczn. śmierci, Maria Mierkiewicz – 31. roczn. śmierci |
|
Niedziela 28.08 |
8.30
|
† Genowefa Krowicka – 28. roczn. śmierci |
11.00
|
† Jerzy Falba – z okazji urodzin oraz za zmarłych z rodziny |
Niedziela 17.07 |
8.30
|
† Stanisław, Maria i Elżbieta Hoppe |
11.00
|
† Czesław Świerblewski – z okazji urodzin i imienin |
|
Poniedziałek 18.07 |
18.00 |
O powrót do wiary i gorliwości dla dzieci i wnuków (łacińska) |
Wtorek 19.07 |
8.30 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Środa 20.07 |
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych |
Czwartek 21.07 |
8.30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jakuba z okazji imienin |
Piątek 22.07 |
18.00 |
† Joanna Weyna – 60. roczn. śmierci oraz zmarli z rodziny – z prośbą o dar nieba |
Sobota 23.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Marianna Witkowska, Aleksander i Piotr |
18.00 |
† Daniel Derdziński – z okazji imienin |
|
Niedziela 24.07 |
8.30
|
† Maria Drojma – 3. roczn. śmierci |
11.00
|
† Leon – 17. roczn. śmierci, Pelagia, Genowefa i Leonard Wawrzyniak |
Niedziela 14.08 |
8.30
|
† Katarzyna i Szczepan Odjas – w kolejne rocznice śmierci |
11.00
|
W podziękowaniu za otrzymane dary i łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej |
|
18.00 |
W intencji parafian żywych i zmarłych (na Osowej Górze) |
|
Poniedziałek 15.08 Wniebowzięcie NMP |
8.30 |
† Jan Mular – od syna Sławomira z żoną i synem |
11.00 |
W intencji zmarłych lekarzy weterynarii: śp.śp. Wiesława Lackowskiego, Edwarda Kowalewskiego i Edmunda Matczaka |
|
Wtorek 16.08 |
|
|
Środa 17.08 |
|
|
Czwartek 18.08 |
|
|
Piątek 19.08 |
18.00 |
† Jerzy Podgórski – int. od żony |
Sobota 20.08 |
16.30 Goncarzewy |
† Jan Nowak – 9. roczn. śmierci, Czesław Rudalski – 16. roczn. śmierci |
18.00 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Adama z okazji urodzin |
|
Niedziela 21.08 |
8.30
|
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Zenona w 40. roczn. ślubu. |
11.00
|
† Kazimierz Ligarzewski – 2. roczn. śmierci |
Niedziela 10.07 |
8.30
|
† Irena Dunajska – z okazji urodzin i 8. roczn. śmierci |
11.00
|
† Antonina, Franciszek i Jan Maławy oraz zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 11.07 |
|
|
Wtorek 12.07 |
|
|
Środa 13.07 |
|
|
Czwartek 14.07 |
|
|
Piątek 15.07 |
|
|
Sobota 16.07 |
16.30 Goncarzewy |
† Janina Młynarczyk – intencja od córki Cecylii |
18.00 |
† Paweł Górski – od uczestników pogrzebu |
|
Niedziela 17.07 |
8.30
|
† Stanisław, Maria i Elżbieta Hoppe |
11.00
|
† Czesław Świerblewski – z okazji urodzin i imienin |