sobota, 25 stycznia 2020

Statystyka

Odsłon : 1281663

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Chrystusa Króla Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
poniedziałek, 25 listopada 2019 10:00

 

 

1. Dziękuję za ofiary na cele remontowe składane na rzecz naszej parafii, także na konto bankowe. Składam również podziękowanie za posprzątanie kościoła oraz prace wykonane wokół naszej świątyni. Dziękuję wszystkim, którzy w zeszłą niedzielę przybyli na biesiadę patriotyczną.

2. W poniedziałek o 19.00 spotkanie naszego chórku „Boże Echo”. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie spotkanie Kręgu Biblijnego. W piątek przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą adwentu. Rozpoczynamy rok duszpasterski pod hasłem „Wielka Tajemnica Wiary” „[...] abyście uwierzyli w Tego, którego {Bóg} posłał” (J 6, 29). Przed Mszami świętymi odmówimy modlitwę za zmarłych, a po Mszy o 11.00 będzie spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i Bractwa Szkaplerznego. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom i opłatki wigilijne.

4. W tym tygodniu zakończą się prace remontowe przy zachodniej ścianie naszej świątyni. W piątek jest planowany odbiór urzędowy wykonanych prac. Dziękuję tym rodzinom, które odpowiadając na apel złożyły ofiary na wkład własny potrzebny do sfinansowania tegorocznych i przyszłorocznych inwestycji.

6. Przypominam, że jest kalendarz na przyszły rok. Można rezerwować intencje mszalne.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: dodatek „Modlitwa na każdy dzień”; Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci oraz miesięcznik Dominik.

8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

9. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą

 

I N T E N C J E    M S Z A L N E

 

24 listopada – 1 grudnia 2019

 

 

 

Niedziela

24.11

8.30

Zygmunt – 36. roczn. śmierci i Anna Bryl, Janek Erdmann

11.00

Barbara, Andrzej i Franciszek

Poniedziałek

25.11

18.00

W intencji wszystkich zmarłych w ostatnim roku parafian (†Wanda Kaus, Leokadia Gawroniak, Lilianna Szarafińska, Franciszek Komendarczyk, Helena Wojnowska, Zofia Skobel, Waleria Kniżewska, Roman Harasimowicz, Maria Drojma, Stanisław Kowalczyk, Kazimierz Łoś, Stefan Bojakowski)

Wtorek

26.11

8.30

Za parafian żywych i zmarłych

Środa

27.11

18.00

Stefan Bojakowski – od p. Górskich z rodziną

Czwartek

28.11

8.30

Z prośbą o nowe powołania do służby Bożej, o potrzebne łaski dla pracujących kapłanów i o życie wieczne dla zmarłych

Piątek

29.11

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Dominika w 18. rocznicę urodzin

Sobota

30.11

16.30

Goncarzewy

Zdzisław Rydzewski – 7 roczn. śmierci, Wojciech Kozioł

18.00

Władysław Krowicki – 5 roczn. śmierci

Niedziela

1.12

8.30

Janina Chyrchel – 20. roczn. śmierci, Elżbieta i Józef Drzażdżyńscy

11.00

Genowefa i Leon Borkowscy

 

Zapraszam do wspólnej modlitwy.

Proszę o sprawdzenie poprawności zapisanej intencji.


 

Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2019 10:01