UROCZYSTOŚĆ  ŚWIĘTEJ  RODZINY
30   grudnia 2007

SZCZĘŚLIWEGO , POMYŚLNEGO - Z BOŻĄ  ŁASKĄ  I  MOCĄ
NOWEGO  2008 ROKU  !

• Trwa okres Bożego Narodzenia.  Dziś uroczystość Świętej Rodziny,  jutro zakończenie roku – Msza św. dziękczynna za przeżyty rok z nabożeństwem o 18.oo.  We wtorek powitamy Nowy Rok 2008  uroczystością Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. o 8.30 i 11.oo,  także Msza św. o 12.30 w Goncarzewie.  W przyszłą niedzielę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – czyli Trzech Króli.  Po Mszy św. o 11.oo spotkanie Żywego Różańca.

• Rozpoczyna się duszpasterskie nawiedzenie rodzin, czyli kolęda.  W tym tygodniu:

Środa – 2.01.   od  14.oo  Kasprowo

Piątek – 4.01.  od 10.oo  ZAWADA  od r. Ligarzewskich
         Sobota – 5.01.  od 10.oo  ZAWADA  od r. Fonsów
         Plan pozostałej części parafii wywieszony jest w gablocie oraz umieszczony na stronie internetowej parafii.
         W czasie kolędy Msza św. w tygodniu o 8.oo

• Intencje  mszalne:

Wtorek – 1 stycznia
                   8.30 W intencji wszystkich Parafian
                  11.oo  + Jan Pawlak  ( 2r. śm.)

Sobota – 5 stycznia
                 18.oo  Z podziękowaniem za otrzymane  łaski i prośbą o opiekę Matki Bożej nad rodziną
                 Goncarzewo  19.oo + Jan Banaś (urodzinowa),  + zmarli rodzice z obojga stron i zmarli z całych rodzin

Niedziela – 6 stycznia -  Trzech Króli
                 8.30 + Genowefa Krowicka (imieninowa)
              11.oo  + Leon Szalla,  + Magdalena, Filomena i  zmarli  z rodziny Szalów i Rabińskich

• Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do siebie śp. Kazimierę Mrozowską z Ugody.  Msza św. pogrzebowa o 11.oo w poniedziałek 31 grudnia a pogrzeb na cmentarzu w Dąbrówce. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.