1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
10 luty 2007

„W sercu i duszy każdego człowieka
odciśnięte jest oblicze Chrystusa.”
myśl z homilii

• Rozpoczął się czas Wielkiego Postu – czas nawrócenia i duchowej przemiany. Skorzystajmy z tego czasu – niech więcej będzie modlitwy a skromniejsze posiłki; skierujmy pomoc do bliźnich w potrzebie.

• Zapraszam też do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: DROGA KRZYŻOWA w każdy piątek na zakończenie Mszy św. o 18.oo oraz GORZKIE ŻALE – które śpiewamy po Mszach św. w niedzielę.

• Msze św. we wtorek i czwartek o 8.oo. W pozostałe dni o 18.oo.

• W liturgii w tym tygodniu przypada: w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes a w czwartek – św. Cyryla i Metodego oraz św. Walentego.

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. radni parafialni będą zbierali ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom !

• Intencje mszalne:
       Poniedziałek 18.oo W intencji chorych z naszej parafii i  naszych rodzin
       Sobota 18.oo + Małgosia Kozłowska (8 r. śm.)
       Niedziela – 17 luty
                 8.30 + Zbigniew Maławy (imieninowa) od żony Iwony, Justyny, Łukasza i Katarzyny Jakubów
               11.oo + Henryk Niemczewski (4 r. śm.) i rodzice z obojga stron; + Małgorzata (1 r. śm.)