2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17 luty 2007

„Niech nas ogarnie łaska Twoja, Panie, według ufności pokładanej w Tobie.”
psalm 32,22

• Trwa  Wielki Post – czas nawrócenia i duchowej przemiany.  Skorzystajmy z tego czasu wzmacniania wiary i pokładania większej ufności w Bogu, który pragnie naszego dobra.
    Zapraszam też do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:  DROGA  KRZYŻOWA  w każdy piątek na zakończenie Mszy św. o 18.oo  oraz  GORZKIE  ŻALE – które śpiewamy po Mszach św. w niedzielę.
         Msze św.  we wtorek i czwartek o 8.oo.  W pozostałe dni o   18.oo.

• W liturgii w tym tygodniu przypada: w piątek – święto Katedry św. Piotra w Rzymie  a w sobotę – św.Polikarpa.

• Dzisiaj po Mszach św. radni parafialni zbierają ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.  Bóg zapłać ofiarodawcom !

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.oo  spotkanie rodziców dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii św.

• Intencje  mszalne:
       Środa   18.oo   + Leon Szala – od najbliższych
       Piątek  18.oo  + Jan Rakoczy – od koleżanek i kolegów  córek Zmarłego z Zespołu Szkół w Wojnowie
       Sobota 18.oo  + Mieczysław Weyna (26 r. śm.) i zmarli  z rodziny Weynów i Gaców
        Goncarzewo  19.oo  + Jan Banaś (3 r. śm.)
     Niedziela – 24  luty
                      8.30  + Iwona Welter  ( 9 r. śm.)
                    11.oo  + Rozalia Łoś,  Leonarda Frasz, Marianna Starzak, Helena Maławy – od wnuczki z rodziną