1. Składam podziękowania za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, na tace i na konto bankowe. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za wykonanie innych prac na rzecz naszej wspólnoty.

2. Dziękuję tym, którzy uczestniczyli w rekolekcjach parafialnych. Dziękuję za ofiary złożone dla ks. Rekolekcjonisty, a szczególnie składam podziękowania rodzinom, które nas gościły na posiłkach.

3. W poniedziałek Msza św. w języku łacińskim. Droga Krzyżowa dla wszystkich w piątek o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedziele po Mszach św. na zmianę z Litanią do Krwi Chrystusa, litania będzie również w sobotę. Proszę, aby w Drodze Krzyżowej uczestniczyły szczególne dzieci do I Komunii św. i młodzież do bierzmowania.

4. Od następnej soboty rozpoczniemy „Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego” za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

5. W tym roku nie będzie drogi krzyżowej na wzór Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Osowej Góry. Będzie można uczestniczyć w takiej drodze krzyżowej, którą organizuje parafia w Kruszynie, szczegóły na stronie internetowej parafii: http://www.parafiakruszyn.bydgoszcz.pl/index.php/2024/02/29/ekstremalna-droga-krzyzowa-kruszyn-dekanat-osowa-gora/

6. Jest prośba do ludzi młodych, głównie do kandydatów do sakramentu bierzmowania, o wykonanie krzyży dowolną techniką z wypisanymi grzechami (po jednym na krzyż). Planujemy umieścić je na tegorocznej dekoracji grobu pańskiego.

7. Wszystkim, którzy będą obchodzić w rozpoczynającym się tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

8. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy św.