1. Składam podziękowania za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, na tace i na konto bankowe. Serdeczne Bóg zapłać. Składam podziękowania za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz skoszenie trawy na terenie przykościelnym. Panu Stanisławowi Pierzynie wyrażam wdzięczność za wykonanie stojaków do kwiatów.

2. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w modlitwie i czuwaniu upamiętniającym śmierć św. Jana Pawła II. Dziękuję także delegacji, która reprezentowała naszą parafię w obchodach 20-lecia naszej diecezji w minioną sobotę.

3. W poniedziałek będziemy obchodzić przeniesioną uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

5. Odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Marzena Marach z Ugody. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...