1. Składam podziękowania za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, na tace i na konto bankowe. Serdeczne Bóg zapłać. Składam podziękowania za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz inne prace wykonane na rzecz naszej parafii. Dzisiaj odmawiamy litanię do św. Andrzeja Boboli.

2. W poniedziałek nie będzie Mszy św. w języku łacińskim. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Proszę, aby osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Gniezna wpłacały 40 zł na koszt przejazdu. Zbiórka w sobotę przy Netto na Osowej Górze o godz. 7.00.

4. W piątek po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i młodzieży do bierzmowania, a w sobotę po Mszy św. spotkanie dla młodzieży do bierzmowania.

5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy niedziele z „plackiem do kawy”. Chętnych do pieczenia ciasta proszę, by zgłaszali się do Agnieszki.

6. Kolejny etap remontu murów naszego kościoła rozpocznie się w tym roku w późniejszym terminie. Możliwe, że w zakresie prac będzie tym razem zakrystia. Dlatego przy okazji zostały zamówione witraże, które zastąpią okienka zupełnie niepasujące do całości okien naszego kościoła. Rozpoczęły się również prace przygotowawcze do przygotowania toalety przy kościele.

7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.