1. Składam podziękowania za ofiary złożone na rzecz naszej parafii, na tace i na konto bankowe. Serdeczne Bóg zapłać. Składam podziękowania za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz inne prace wykonane na rzecz naszej parafii.

2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

3. W środę rozpoczyna się miesiąc maj – po Mszach św. wieczornych będziemy odmawiać Litanię do Matki Bożej. W czwartek nie będzie Mszy św. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Tego dnia Msze św. o 8.30 i 11.00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Matce Bożej za grzechy i bluźnierstwa. Za tydzień w niedzielę pomodlimy się za zmarłych, a po Mszy o 11.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i Bractwa Szkaplerznego.

4. „Boże Echo z Sicienka” to pomysł na przygotowanie nagrań piosenek z pokazywaniem z pomocą chętnych dzieci i życzliwych rodziców. Chcę stworzyć na YouTube kanał, gdzie te piosenki będą dostępne dla rodziców i katechetów. Proszę, aby rodzice zgłaszali się wraz z dziećmi do udziału w tym projekcie.

5. Nie będzie ciasta w przyszłą niedzielę. Proszę o zgłoszenie się osób na przygotowanie wypieków na nasz odpust parafialny 16 maja.

6. W związku z trwającymi pracami przy cmentarzu w Dąbrówce ks. Maciej prosi, aby parkować samochody na placu przy lesie po prawej stronie. Wjazd za bazą transportową.

7. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.